fbpx

Winnaars clinics

De Grote Clubactie 2018 is ten einde. De laatste weken regende het inschrijvingen voor clinics. Ben jij benieuwd of jij een gave clinic gewonnen hebt? De lijst wordt steeds verder aangevuld!

Voetbal:

  • Voetbalvereniging EVC Edam JO9-1
  • Voetbalvereniging VVR Rozenburg JO9-4M

Tafeltennis:

  • Jim & Arwen – Sar’72 Kloosterzande
  • Femke & Gabriella – Sar’72 Kloosterzande
  • Michon & Eddy – Sar’72 Kloosterzande
  • Sem & Matthijs – Sar’72 Kloosterzande
  • Milan & Storm – STG Nino Nieuwkoop
  • Chloe & Fabian – TSH Haren Gn
  • Britt & Jens – TTV Quick’72 Schimmert
  • Lynn & Joes – TTV Quick’72 Schimmert
  • Nyncke & Jurre – Taverzo Zoetermeer
  • Puck & João – The Victory Weesp

Keepers:

  • Sam & Kenji – Asser Boys
  • Xander & Melissa – BSM Bennebroek
  • Aschwin & Tygo – FC Right-Oh
  • Keano & Mike – VV Ona Gouda
  • Danny amp; – HSV Duno Den Haag
  • Luuk & Devin – Oranje Wit Elst
  • Hanna & Kay – IJVV IJsselmuiden
  • Gijs & Yago – SV Laren’99
  • Lobke & Fenna – HDS Leersum
  • Romy & Iris – SC Millingen
  • Mark & Daan – VV Roden
  • Pauline & Liv – VV Rozenburg
  • Lisa & Jelte – vv Hees Soest
  • Just & Viggo – Warmunda
  • Dagmar & Eva – VV Winsum
  • Dani & Yannick – VV Winsum
  • Babet & Mari – RSV De Hoge Devel Zwijndrecht

Handbal:

  • H.V. Hazewind B Gieten
  • H.V. SDS’99 Meiden C Blaricum
  • H.V. Wanroij C1

DJ:

  • Merel & Emmanuelle – VV Musketiers Elst
  • Dion & Christo – BTV De Geeren Baarn
  • Elina & Lianne – De Grunte Hardenberg
  • Sanne & Tim – Amersfoortse Reddingsbrigade
  • Lucas & Joey – H.V.C.H. Heesch
  • Laurens & Isabelle – Showband Rheden
  • Raymond & Ruthger – Rotterdam aan zee
  • Daan & Luuk – ODC Boxtel

Hockey:

  • MHC HOCO MD8 Oisterwijk
  • HC Tilburg J8E1
  • HC Spaarndam ME1

Atletiek:

  • Willemijn & Judith – VEO Voorburg
  • Vaisel & Fleur – AV Wieringermeer
  • Ravi – AV Sparta Den Haag
  • Youssra & Layla – AV Edam
  • Luena & Isabel – AV De Gemzen Heerde
  • Anouk & Nieke – Atledo Dongen
  • Eliza & Amber – AV Sparta Den Haag
  • Naila & Demi – AV Scheldesport Terneuzen
  • Stijn & Iris – AV Wieringermeer
  • Lisanne & Maartje – STG Nino Nieuwkoop
  • Fiene & Liz – AV Edam
  • Anne & Doris – AV’23 Amsterdam
  • Esmee & Fayenne – AV Passaat Papendrecht
  • Kaitlyn & Lilian – AV’23 Amsterdam
  • Kyano & Pepijn – AV Scheldesport Terneuzen
  • Indy & Yara – AV Edam

Judo:

  • Cas & Noud – Judo Promotie Twente Hengelo
  • Sem & Emmy – Edwin Steringa Heerenveen
  • Beau & Jesse – THAG Tubbergen
  • Renate & Joep – THAG Tubbergen
  • Dean & Ivan – Budocentrum Winterswijk
  • Brent & Marco – THAG Tubbergen
  • Tim & Jos – THAG Tubbergen
  • Mick & Stef – THAG Tubbergen
  • Charel & Maud – Judo Ryu Muntendam
  • Evalijn & Thirza – Budocentrum Winterswijk
  • Senn & Tess – THAG Tubbergen
  • Tyrese & Tyra – KTEC Capelle a/d IJssel
  • Joep & Mirthe – THAG Tubbergen
  • Michelle & Erik – Dojo ’t Loo Heiloo
  • Sep & Fem – Bushi Arnhem
  • Melvin & Mylo – Dojo ’t Loo Heiloo

Turnen:

  • Sara & Kimberly – KDO Hellevoetsluis
  • Lotus & Fleur – TOOS Waddinxveen
  • Naomi – Niene – D.O.K. Ede
  • Ynske & Salome – IVO Ouderkerk a/d Amstel
  • Ise & Sophie – TV De Meere Boxmeer
  • Amber & Madelief – NOS Turnen Amsterdam
  • Lieke & Lieke  SV Thuve Duiven
  • Noëlla & Mienke- DOS Alphen a/d Rijn
  • Ilona & Amber – G.V. Kwiek Hoogeveen
  • Quinty & Danielle – S & K Voorschoten
  • Kimberly & Jordy – O&O Zwijndrecht
  • Aurelio & Valentijn – T.H.O.R. Sas van Gent
  • Jada & Linda – Turnoss Oss
  • Segred & Mila – DOL Nieuw- Amsterdam
  • Indra & Lobke – Olympia Wernhout
  • Sienna & Grace – IVO Ouderkerk a/d Amstel